zespół
Aktualności
Aktualności eksperta: Magdalena Namysłowska
 
28/09/2018
Dobry psychoterapeuta to terapeuta świadomy trudnych procesów, które zachodzą w czasie pracy z pacjentami. To terapeuta, który dbając o komfort i jakość swojej pracy, chodzi na superwizje.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
14/09/2018 | publikacje
Przyjaźń - niezbędna, bo często może przetrwać niejeden związek małżeński. Trudna - bo jest prawie jak związek małżeński, tylko bez formalnych zobowiązań. Daje mnóstwo radości i wsparcia, rozwija ale czasami wikła się i zniewala. Toksyczna przyjaźń- fragment książki Hani Rydlewskiej ?Po prostu przyjaźń?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
07/09/2018
O parze małżeńskiej możemy rozmawiać godzinami. Dynamika małżeństw jest bardzo skomplikowana i bardzo zależy od wszystkich osób uczestniczących. Nie ma jednego spojrzenia, jednej winy czy jednej zdrady. Zapraszam do lektury trójgłosu na temat pary. Prof. dr hab. Irena Namysłowska, dr n. med. Magdalena Namysłowska, Ireneusz Sielski Co zrobić z egoizmem w związku. Teresa Olszak

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
07/06/2018
Prof. dr hab. Irena Namysłowska, dr n. med. Magdalena Namysłowska, Ireneusz Sielski w Polityce o tym, co zrobić z egoizmem w związku...

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
11/01/2017 | media
11 stycznia 2017r. na półkach sklepowych pojawiła się pozycja? Po prostu przyjaźń? Hanny Rydlewskiej. W książce znajdują się rozdziały napisane przez dr n. med. Magdalenę Namysłowską oraz Agnieszkę Binkul.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
08/12/2016 | media
Depresja sezonowa może dopaść każdego. Jakie ma objawy? Na to pytanie odpowiada nasza terapeutka ? dr n. med. Magdalena Namysłowska w programie Dzień Dobry TVN.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
03/12/2016 | media
Wyrodna matka, bezlitosna kobieta, człowiek bez serca ? tak zazwyczaj oceniana jest kobieta, która zostawia swoje dziecko. Nie zastanawiamy się, czy pod powierzchnią okrucieństwa jest coś jeszcze, głębia życia i emocji matki. Dr n. med. Magdalena Namysłowska opowiada o macierzyństwie, rodzinie i trudnych relacjach na łamach portalu gazeta.pl.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Książka Małe życie Hanyi Yanagihara to poruszająca powieść o przyjaźni czworga młodych ludzi i wielkiej miłości dwojga z nich.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Czy dystans dla pary to jedynie zagrożenie? Pracując z parami od wielu lat, kiedy zadaję to pytanie, to bardzo często spotykam badawcze spojrzenie, które czytam: hej to chyba oczywiste. Czy rzeczywiście tak jest?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Było popołudnie, czas na wspólne oglądanie z jakiegoś filmu z dziećmi?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
14/10/2015 | media
Chłopaki nie płaczą. I muszą być twardzielami. A co jeśli tak nie jest? A co jeśli przychodzi taki dzień, że nie można się podnieść? Co jeśli mężczyzna ma depresję?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Czym właściwie jest kreatywność pary i dlaczego jej brak prędzej czy później może doprowadzić do rozpadu związku?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
20/09/2015 | media
Na czym polega kryzys męskości? Jak wpływa na mężczyzn? Co można z nim zrobić?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
17/03/2015 | media
Co zrobić, kiedy nasze najbliższe relacje są rozproszone między wiele osób? Jak działa rodzina patchworkowa? Kto się w niej potrafi odnaleźć?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Mowa oczywiście o zmianach, które jeśli wystąpią to związek dwojga ludzi ma szansę się poprawić, może pojawić się w nim nowa jakość. Jak to osiągnąć?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Odpowiedz ? prawda czy fałsz: związki są na tyle silnymi i stałymi systemami, że zmiany zachodzą w nich bardzo trudno. Jak myślisz?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
09/01/2015 | media
Jak działają leki antydepresyjne? Komu pomagają? Kiedy warto je stosować?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Spójrzmy na parę od strony panujących przekonań społecznych, które czasami poprzez krytyczną ocenę wpływają na jej funkcjonowanie. Co widzimy?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
02/11/2014 | szkolenie
Intuicyjnie rozumiemy i doceniamy wagę dziedzictwa rodzinnego oraz jego wpływu na nasze życie. Wiemy, kształtuje to, jak czujemy, oceniamy, działamy.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Idź do strony: 1 2 »

« Powrót do listy

Pomagamy

 
Przyjdź:
ul. Wiertnicza 131
02-952 Warszawa (Sadyba)

Zadzwoń:
22 839 74 43 lub 721 43 43 34