zespół
Aktualności
Aktualności eksperta: Irena Namysłowska
 
07/09/2018
O parze małżeńskiej możemy rozmawiać godzinami. Dynamika małżeństw jest bardzo skomplikowana i bardzo zależy od wszystkich osób uczestniczących. Nie ma jednego spojrzenia, jednej winy czy jednej zdrady. Zapraszam do lektury trójgłosu na temat pary. Prof. dr hab. Irena Namysłowska, dr n. med. Magdalena Namysłowska, Ireneusz Sielski Co zrobić z egoizmem w związku. Teresa Olszak

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
07/06/2018
Prof. dr hab. Irena Namysłowska, dr n. med. Magdalena Namysłowska, Ireneusz Sielski w Polityce o tym, co zrobić z egoizmem w związku...

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
6 maja to Światowy Dzień Walki z Anoreksją. Prof. dr hab. Irena Namysłowska odpowiada na pytania dotyczące rozpoznania zaburzenia, cienkiej granicy między odchudzaniem i głodzeniem oraz walki z anoreksją.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
02/03/2015 | media
Profesor Irena Namysłowska była gościem konferencji "O depresji wśród dobrych słów".

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
01/02/2015 | media
Jak rozpoznać anoreksję? Kto jest na nią najbardziej narażony? Gdzie zgłosić się po pomoc?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
02/11/2014 | szkolenie
Intuicyjnie rozumiemy i doceniamy wagę dziedzictwa rodzinnego oraz jego wpływu na nasze życie. Wiemy, kształtuje to, jak czujemy, oceniamy, działamy.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Jak odkryć, co nami kieruje? Co mówi o tym przeszłość? Czy można nad tym zapanować?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
"Nimfomanka" wywołała wiele emocji, zanim jeszcze trafiła do kin ? spodziewano się najzwyklejszej pornografii. Jednak, kiedy widzowie poznali najnowsze dzieło Larsa von Triera, okazało się, że to wspaniały, poruszający film? wcale nie o seksie, ale o samotności autodestrukcji, uzależnieniu i wzajemnym używaniu siebie.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
22/01/2014 | media
Czy polskie nastolatki "padają ze zmęczenia"?

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
12/11/2013 | media
"Jest chorobą duszy i umysłu, w czasie której cierpi ciało" - mówi o anoreksji nasza terapeutka, prof. Irena Namysłowska.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 
Zaburzenia odżywiania: jadłowstręt psychiczny, bulimia i zespół napadowego objadania się to grupa zaburzeń emocjonalnych, które doprowadzają do poważnych zmian w zdrowiu fizycznym i dezorganizują funkcjonowanie psychospołeczne dziewcząt i młodych kobiet.

Czytaj więcej »

 
 
 
 
 

« Powrót do listy

Pomagamy

 
Przyjdź:
ul. Żegiestowska 22B
02-924 Warszawa (Sadyba)

Zadzwoń:
22 839 74 43 lub 721 43 43 34